Portföy Yönetiminde Yeni Dönem

Ata Royal

 • Modunuz yatırımınızı etkilemesin, portföy yönetiminde yeni bir dönem başladı. Ata Royal ile kısa dönem yatırım fırsatlarını bize bırakın, siz keyfinize bakın.
 • Ata Royal, temel olarak incelenen hisse senetlerine kısa vadeli yatırım önerileri sunan, bu önerileri sizin için değerlendiren ve süreci sizin yerinize takip eden bir yatırım aracıdır.
 • Ata Royal’i Nasıl Kullanabilirim?
 • 1. Hesap Aç formunu doldurduktan sonra başvuru süreciniz başlar.

  2. Size özel bir portföy yönetim hesabı açılır.

  3. Paranız Ata Yatırım’ın kısa vadeli hisse al/sat önerileriyle değerlendirilmeye başlar.

  4. Önerilerin hedef veya zarar durdurma seviyeleri sizin yerinize takip edilir.

  5. Öneriler hedef veya zarar durdurma seviyesine geldiğinde kapatılır.

  6. Yeni öneriler takip edilmeye devam edilir.

BİZ SİZİ ARAYALIM

Zamanlama

Kısa vadeli yatırım önerilerinden eş zamanlı yararlanabilirsiniz. Önerilerin seviyelerini kaçırmazsınız.

Yakından Takip

Tüm süreci sizin yerinize biz takip ederiz.

Özel Portföy Yönetimi

Biz yatırımınızla ilgilenirken siz kendinize ve işlerinize zaman ayırabilirsiniz.

Ata Grubu Güvencesinde 25 Yıldan Fazla Hizmet

35’ten fazla şirket ile 4 kıtada 20 binden fazla çalışanıyla Türkiye’nin en büyük gruplarından Ata Grubu bünyesinde yer alan Ata Finans Grubu çeyrek asır üzerindeki tecrübesiyle kalıcı varlık yaratmak için yatırım dünyasında ezber bozuyor. Bu tecrübemizden süzülen yaklaşımımız Yatırım Mühendisliği ile, Ata Grubu’nun temel taşı olan mühendisliği yatırım alanına taşıdık. Ata Yatırım'da işlem yaparken bu deneyimin gücü ve güvenini hissetmenin rahatlığını yaşayın.

Günümüzde çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Ata Şirketler Grubu’nun kökleri 1969 yılında kurulan Seri İnşaat’a kadar uzanmaktadır. Bu şirketin kurulması ile geliştirilen iş felsefeleri günümüzde de grup şirketleri tarafından aktif bir şekilde uygulanmaktadır. Ata İnşaat’ın üç ortağından biri olan Seri İnşaat; Atatürk Barajı ve Hidroelektrik Santralı’nın yapımı gibi çok önemli görevleri üstlenmiştir. Ata Grubu şirketleri günümüzde, Finans, Teknoloji, Gıda, Lojistik, Gayrimenkul Geliştirme, Yapı Malzemeleri Üretimi, Moda, Turizm ve Dış Ticaret gibi çok değişik alanlarda faaliyet göstermektedir.

Bu şirketlerden, TAB Gıda hızlı servis restoran sektörünün lideri olan Burger King’in dünyadaki en büyük Franchisee’si olma özelliğini taşımaktadır. TAB Gıda Burger King, Sbarro, Popeye’s ve Arby’s markalarının ana Franchisee şirketi, Usta Dönerci markasının ise sahibidir. TAB Gıda ayrıca Çin Halk Cumhuriyeti’nde 900 civarında Burger King restoranı işletmektedir.