İşlem Paneli ile Tek Sayfada Çok İşlev!

Yatırımlarınızı daha iyi yönetmenizi sağlayacak İşlem Paneli’mizle tanışın! İşlem Paneli'nde, takip ettiğiniz enstrümanın grafiğini, derinlik fiyatlarını, derinlik grafiğini, emir defterini ve şirket haberlerini aynı anda görüntüleyebilirsiniz. Üstelik sayfadan ayrılmadan, emir iletimini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca portföyünüzü, takip listenizi, endeksleri, vadelileri, dövizleri, en çok artan ve en çok azalan hisse senetlerini ve tüm piyasa haberlerini de bu panelde bulabilirsiniz.


İşlem Paneli Kullanmanın Avantajları

 • Hepsi Bir Arada

  Kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapabilmeniz için o enstrümana dair her şeyi bir arada bulabileceğiniz şekilde tasarlandı.

 • Kolay Piyasa Takibi

  Sayfalar arasında gezinmeden, hem derinlik fiyatlarını, hem derinlik grafiğini, hem de emir defterini aynı anda izleyebilirsiniz.

 • Kolay Emir Takibi

  Aynı sayfada piyasayı takip ederken emir gönderimi yapabileceğiniz gibi, gerçekleşen, bekleyen ve iptal edilen emirlerinizi de görüntüleyebilirsiniz.

 • Kişiselleştirilebilir

  Takibinizde olan ürünlere uygun olarak, kendi panelinizi yaratabilir, her bir panel için renk seçimi yapabilir, ismini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.


İşlem Paneli’ni Nasıl Kullanabilirim?

Hem mobilde hem masaüstünde kolayca erişebilmeniz için hesabınıza giriş yaparak, ekranın üst kısmındaki İşlem Paneli simgesine tıklamanız yeterli. Ayrıntılı bilgi edinmek için sizler için hazırladığımız kullanım videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

 • İşlem Paneli ekranında sağ üstte yer alan panel sayfaları ve yatay menü altındaki sekmeler sayesinde birden çok piyasa için 100 farklı alanda ürün analizi yapabilir ve gün içi işlemlerinizi görebilirsiniz.

 • İşlem Paneli ekranında dilediğiniz enstrüman için sayfadan ayrılmadan emir gönderimi yapabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz emirleri yine aynı sayfa içerisinde takip edebileceğiniz gibi iptal işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

 • İşlem Paneli ekranında Enstrüman Araçları altından dilediğiniz ürün için ürün grafiği, derinlik bilgisi, derinlik grafiği, emir defteri ve şirket haberlerine ulaşabilirsiniz.


Dilediğiniz her yerden işlem yapabilmenizi sağlayan Hızlı Emir ürünümüzle tanışın.

Hızlı Emir

Yatırım İçin Neden Ata Yatırım?

 • Ücretsiz Yatırım Koçu Hizmeti

  Size ilk andan itibaren yatırım kararlarınızda destek olacak bir yatırım koçunuz vardır. Eğitimden, önerilere ve platformlara kadar her konuda birebir yanınızda olur.

 • Hisse Senedi Tavsiyeleri

  Piyasa yorumları, şirket seçim önerileri, kısa vadeli al-sat tavsiyeleri alırsınız. Ayrıca belirlediğiniz fiyatlarda otomatik bilgilendirme alabilirsiniz.

 • Her Platformda Kolay İşlem

  Cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan aynı hız ve basitlikle işlem yapabilir, hesaplarınızı yönetebilir ve piyasa bilgilerine ulaşabilirsiniz.