Hisse Senedi Bir Şirkete Ortak Olmanın En Kolay Yolu: Hisse Senedi

Türkiye’nin en önde gelen şirketlerine ortak olarak, şirket karlarından pay alın. Ata Finans Grubu’nun önerdiği hisse tercihleri ile orta vadeli yüksek değer artışını hedeflerken, teknik öneriler ile de kısa vadeli fiyat değişimlerindeki fırsatları yakalayın.

Hisse Senedine Yatırım Yapmanın Avantajları

Ata Yatırım farkı ile yurtiçi ve yurt dışı borsalarda hisse senetlerine yatırım yapabilirsiniz.

 • Araştırma Önerileri

  Araştırma takibindeki şirketlerden yüksek prim potansiyeli taşıyan şirketlere yatırım yaparak hem kar payı hem de değer artışında getiri sağlayabilirsiniz.

 • Kısa Vadeli Al-Sat Hisse Önerileri

  Temeli sağlam hisselerdeki kısa vadeli teknik kazanç fırsatlarından yararlanmak için kısa vadeli önerileri takip edin. Fırsatları kaçırmamak için Ata Yatırım’a özel, hızlı emir servisinden yararlanabilirsiniz.

 • Açığa Alış ve Hisse Senedi Kredisi

  Ata Yatırım’da alt limit olmadan portföyünüzün 4 katına kadar ilave ücret veya faiz ödemeden işlem yapın. Üstelik hisse senedi kredisi ile belirli hisse senetlerinde yatırımınızı gün içinde çok düşük bir maliyetle taşıyabilirsiniz. Hangi hisse senetlerinde işlem yapabileceğinizi öğrenmek için Yatırımcı Koçunuz ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Açığa Satış ve Ödünç

  Ata Yatırım’da dilerseniz belirli hisse senetlerini satarak, fiyatlardaki düşüşten dahi yatırım fırsatı yakalayabilirsiniz. Hangi hisse senetlerinde işlem yapabileceğinizi öğrenmek için yatırımcı koçunuza danışabilirsiniz. Açığa satış için ayrı bir ücret ödemezsiniz.

Yatırım Yapacağınız Hisse Senedini Kolayca Nasıl Seçersiniz?

Öncelikle yatırımlarınızın içinde hisse senedine ayırmak istediğiniz tutarı Yatırımcı Koçunuzun da desteği ile belirleyin.

Ayıracağınız tutarın ne kadarını uzun vadeli kar payı ve değer artışından yararlanmak için kullanacağınızı, ne kadarını kısa vadeli getiri fırsatları için değerlendireceğinizi de netleştirin.

Yatırım Yapacağınız Hisse Senedini Kolayca Nasıl Seçersiniz?

Uzun vadeli hisse senedi yatırımları için araştırma tavsiyesi olan hisse senetlerinden tercih ettiğiniz sektör ve şirketler için bir dağılım belirleyin.

Doğru fiyattan alış yapmak için Ata Yatırım’dan canlı verileri derinlikli olarak görebilir ya da yatırımcı koçunuzdan destek alabilirsiniz.

Satış zamanı için araştırma yönlendirmesini takip edin.

Yatırım Yapacağınız Hisse Senedini Kolayca Nasıl Seçersiniz?

Kısa vadeli öneriler içinse, e-mail ve sms ile de paylaştığımız kısa vadeli hisse önerilerini takip edin.

Alış için hızlı emirden yararlanabilirsiniz.

Buradaki hedef fiyat ve zarar durdurma noktalarını disiplinli olarak uygulamak performansınızı artıracaktır.

Yenilenen Ata Online'da işlemlerinizi kolaylıkla yapın!

Hızlı Emir

Hızlı Emir Hizmetimiz ile borsa piyasalarında geç kalmayın! Hızlı Emir Uygulaması ile borsa piyasalarında tek bir tıkla al/sat emri verebilir, tüm emirlerinizi çok hızlı iletebilirsiniz. İster evde, yolda, toplantıda ya da tatilde nerede olursanız olun hisse al/sat işlemi yapabilirsiniz.


Benzersiz Teknoloji

Gelişmiş web sitemizde hisse al/sat işlemlerinizi kolayca yapabilir, tüm emirlerinizi hızla iletebilirsiniz. Cep telefonu ve tabletlerinizle de basitlikle işlem yapın, hesaplarınızı yönetin ve piyasa bilgilerine ulaşın. Ata Online ile 24 saat online olun!


 • AtaTradeBook

  Sanal para ile risk almadan kendinizi denemek ve hisse senedi al/sat nasıl yapılır öğrenmek için AtaTradeBook hesabı açın.

 • Hızlı Emir Farkını Yaşayın

  Kısa vadeli hisse al/sat işlemlerini, sadece bir şifre ile her yerden anında ve güvenle yapın.


 • Kredili İşlem Yapın

  Ata Yatırım'da hisse krediniz her zaman var. Teminatınız doğrultusunda daha fazla işlem yapın böylece daha çok getiri imkanı yakalayın.

 • Araştırma Rapolarımızı Takip Edin

  Doğru yatırım doğru bilgi ile başlar. Araştırma raporlarımızı ve günlük bültenlerimizi takip edin.

 • İşlem Yaptıkça Kazandıran Tarife

  Hisse al/sat işlemi yaptıkça, düşen komisyon oranlarımızdan yararlanın.

Yatırım İçin Neden Ata Yatırım?

 • Yatırımcı Koçu Hizmeti

  Hesabınız açıldığı anda yatırım kararlarınızda size destek olacak bir Yatırım Koçunuz var. Eğitimden, önerilere ve platformlara kadar her konuda birebir yanınızda olur.

 • Hisse Senedi Önerileri

  Piyasa yorumları, şirket seçim önerileri, kısa vadeli al-sat tavsiyeleri alırsınız. Ayrıca belirlediğiniz fiyatlarda otomatik bilgilendirme alabilirsiniz.

 • Her Platformda Kolay İşlem

  Cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan aynı hız ve basitlikle işlem yapabilir, hesaplarınızı yönetebilir ve piyasa bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 • Alt Limit Yok

  Alt limit olmadan işlem yapabilirsiniz.

 • Size Uygun Paket ve Tarifeler

  İhtiyacınıza uygun paket ve tarifeleri seçerek yatırım yapabilirsiniz.