Bir Şirkete Ortak Olmanın En Kolay Yolu: Hisse Senedi

ATA YATIRIM Yatırım Dünyasının Tüm Ürünleri Ata Yatırım'da!

Yatırım dünyasının tüm ürünlerini Ata Yatırım’ın ayrıcalıklı hizmeti ile sunuyoruz. Ata Yatırım'da her türlü piyasa koşulunda yatırım yapabilirsiniz. Geleceğinizi kurarken 30 yıla varan tecrübemizden yararlanın, bizimle yatırım yapın.

En Çok Tercih Edilen Yatırım Ürünleri

Ata Yatırım, genişletilmiş yatırım ürünleriyle sizlere tüm fırsatları sunuyor. Getiri ve risk beklentinize en uygun yatırım ürününü bulmanızda her zaman yol gösteren Yatırımcı Koçlarımızdan destek alarak, dilediğiniz yatırım ürününde paranızı değerlendirebilirsiniz.

 • Hisse Senedi

  Türkiye’nin en önde gelen şirketlerine ortak olarak, şirket karlarından pay alma fırsatı. Ata Yatırım Araştırma ekibinin önerdiği hisse tercihleri ile orta vadeli yüksek değer artışını hedeflerken, teknik öneriler ile de kısa vadeli fiyat değişimlerindeki fırsatları yakalayın.

 • Yatırım Fonları

  Son 10 yılda döviz, enflasyon ve BIST100 getirisini geride bırakan hisse senedi fonumuzla tanışın.*

  *Detaylı Bilgi
 • Foreks

  Dünyanın en büyük ve en hızlı gelişen finansal piyasası olan forekste, para çiftleri, altın, petrol, gümüş, emtialar ve yabancı borsa endekslerinde yatırım yapabilirsiniz.

 • VİOP (Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası)

  Hem risk yönetimi ve korunma için, hem de endeks, döviz, emtia ve enerji fiyatlarındaki değişimden paranızın 20 katı kadar yatırım yaparak yararlanmak için vadeli ve opsiyon piyasalarında yatırım yapabilirsiniz.

Hangi Ürüne Yatırım Yapacağınızı Kolayca Nasıl Seçersiniz?

Henüz müşterimiz değilseniz, 5 dakika içinde online hesap açmak için ücretsiz Ata Yatırım hesap açma formunu doldurun.

Karar vermekte zorlanıyorsanız yine de formu doldurabilir ve alanında uzman ekibimiz tarafından aranarak süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

Formu doldurmak için tıklayın.

Hangi Ürüne Yatırım Yapacağınızı Kolayca Nasıl Seçersiniz?

Online hesabınız üç adımda hemen açılır ve hesabınıza EFT yaptıktan sonra işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Yatırım hedefiniz, risk algınız, bilgi ve tecrübe düzeyiniz ile ihtiyaçlarınız hakkında detaylı bilgi alırız.

Hangi Ürüne Yatırım Yapacağınızı Kolayca Nasıl Seçersiniz?

Hesap açılışı sonrasında size özel atanan Yatırımcı Koçunuz yatırım ürünleri, hizmetlerimiz, önerilerimiz ve işlem platformları ile ilgili bilgi aktarır.

Tercihlerinize uygun yatırım ürünleri, seçenekleriniz ve önerilerimiz ile ilgili ücretsiz detaylı bilgi vererek size sürekli destek olur.

Yenilenen Ata Online'da işlemlerinizi kolaylıkla yapın!

Ata Online ile en gelişmiş yatırım platformunun keyfini çıkartın!

Ata Online’ın üstün teknolojisi ve yatırımcı bakışıyla tasarlanan işlem platformuyla yatırımlarınızı değerlendirirken sadece sonuca ve kazanca odaklanın. Stream eden canlı veri, derinlik bilgisi, yatırım önerileri, detaylı grafik ve karşılaştırmalar, raporlar ve teknik analizler, gelişmiş fonksiyonlar, kâr/zarar analizi, kişiselleştirilmiş haberler, alarmlar ve daha fazlası Ata Online’da!

Kolay Al-Sat ekranıyla tüm emirlerinizi çok hızlı iletebilirsiniz.

Hızlı Emir ile kısa vadeli getiri fırsatlarından üst düzeyde yararlanın!

Yüksek başarı oranı ile* sektöre yeni bir standart getiren kısa vadeli hisse önerilerimizi, telefonunuzdan tek bir tıkla anında değerlendirin! Sizi tanıyan hızlı emir teknolojisi ile, önerileri hızla değerlendirmeniz için özel olarak tasarlanmış fırsatları her yerde yakalayın. Vaktiniz varsa, yine öneriler ile birlikte gönderilen, araştırma ekibimizin hazırladığı raporu da inceleyebilirsiniz. * Detaylı Bilgi


 • Lorem

  İhtiyaçlarınıza özel performansı yüksek yatırım fonları

  Getiri beklentiniz ve risk tercihinize uygun size sunamayacağımız bir fon yok! İster atak ister temkinli, yatırımcı karakterinize uygun fon sepetleri Ata Yatırım’da. Geniş fon seçenekleri ile birikimlerinizi profesyonel ekibin yönetiminde size en uygun fonları seçerek değerlendirin.

 • Lorem

  VİOP ile piyasa düşerken de fırsatlardan yararlanın

  Teminatınızın 20 katına kadar yapacağınız yatırımla, endeks, döviz, emtia ve enerji fiyatlarındaki değişimlere karşı kendinizi koruma altına alın. Her sabah e-posta olarak alacağınız günlük VİOP bültenimizle fırsatlardan haberdar olun.


 • Foreks piyasaları Ata Yatırım’da!

  Varlığınızın 100 katına kadar, çift yönlü olarak yatırım yapabileceğiniz Foreks piyasası, tüm ana döviz pariteleri dışında, petrol ve metaller dahil CFD ürünleri ve Yatırımcı Koçu desteği ile Ata Yatırım’da!

 • Lorem

  Kesintisiz Hizmet

  Ata Online web sitesi dışında mobil uygulamamız Ata Online Mobil, Ata Trader, Matriks, Foreks, Direct FN terminalleri ve doğrudan yatırımcı koçunuza ulaşacağınız 0212 310 60 60 üzerinden de her zaman bilgi ve destek alabilir, piyasa saatleri içinde işlem yapabilir veya ileri tarihli emir verebilirsiniz.

 • Lorem

  Yatırımcı Okulu

  Her seviyeden yatırımcılarımız için kapsamlı eğitim videoları Yatırımcı Okulu’nda. Ayrıca yatırım dünyasına simülasyon ortamında ısınmak ve yatırımı iyi bilenlerden öğrenmek için Türkiye’nin tek sosyal yatırım platformu AtaTradeBook’tan yararlanın.

Yatırım İçin Neden Ata Yatırım?

 • Yatırımcı Koçu Hizmeti

  Hesabınız açılır açılmaz yatırım kararlarınızda size destek olacak bir Yatırımcı Koçunuz var. Egitimden, önerilere ve platform eğitimlerine kadar her konuda birebir yanınızda.

 • Hisse Senedi Önerileri

  Piyasa yorumları, şirket seçim önerileri, kısa vadeli al-sat tavsiyeleri alırsınız. Ayrıca belirlediğiniz fiyatlarda otomatik bilgilendirme alabilirsiniz.

 • Her Platformda Kolay İşlem

  Cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan aynı hız ve basitlikle işlem yapabilir, hesaplarınızı yönetebilir ve piyasa bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 • Alt Limit Yok

  Alt limit olmadan işlem yapabilirsiniz.

 • Size Uygun Paket ve Tarifeler

  İhtiyacınıza uygun paket ve tarifeleri seçerek yatırım yapabilirsiniz.