Algo Trading Ata Yatırım'ın Algo Robotlarıyla Tanışın

Algo Trading, dünyada hızla yaygınlık kazanan yeni nesil bir yatırım yöntemidir. Sermaye piyasalarındaki trendler üzerinden otomatik alım-satım emirleri üreterek işlem yapmanızı sağlar. Ata Yatırım'ın Algo Trading sistemi, duygulardan arınmış otomatik bir sistem olarak size sıkı bir yatırım disiplini sağlar. Bir insana göre çok daha hızlı karar verip uygulayabilen Algo Trading robotları, bu yönüyle geleneksel yatırım yöntemlerinin üzerine çıkar. Performansı test edilmiş stratejiler ile yatırıma hemen başlayın.

Algo Trading Kullanmanın Avantajları

 • Kolay

  Kullanıcı dostu platform ile kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

 • Otomatik

  Saatlerce ekran başında kalmanıza gerek kalmadan, tüm işlemleriniz otomatik olarak gerçekleşir.

 • Bulut Sistemi

  İşlem yaparken bulut sisteminin avantajlarından yararlanırsınız.

 • Kişiselleştirilebilir

  Beklentiniz ve yatırım miktarınıza uygun olarak, kendi Algo stratejinizi yaratabilir veya sizin için hazırladığımız Algo stratejilerinden birini kullanabilirsiniz.

Algo Trading'i Nasıl Kullanabilirim?

1. Ücretsiz Hesabınızı Oluşturun

Öncelikle Ata Yatırım Hesap Aç kısa formunu doldurun, başvuru süreciniz başlasın.

Algo Trading'i Nasıl Kullanabilirim?

2. Doğru Stratejiyi Belirleyin

Yatırımcı Koçu’nuzla birlikte, sizin içim en doğru stratejiyi belirleyerek Algo robotunuzu seçin.

Algo Trading'i Nasıl Kullanabilirim?

3. Talimatınızı Verin

Siz sadece talimatınızı verin, Algo'nuz sizin için bulut sistemiyle 24 saat kesintisiz çalışmaya başlasın.

Ata Yatırım Algo Robotlarıyla Tanışın

1. Ata Yatırım Algo Trading’te işlem yapmak için taahhüt vermenize gerek yok. İstediğiniz zaman sistemden çıkabilirsiniz.

2. Sistemde kullanıcı müdahalesine gerek yoktur. İşlemlerinizde kişisel hata riskini minimize etmek için, ilk kez sisteme giriş yapmanızın ardından sistem otomatik olarak çalışır.

3. Kurulum için herhangi bir altyapı veya yazılıma ihtiyaç yoktur. Bulut sistemi sayesinde işlemleriniz hiçbir altyapı, yazılım ve hatta bilgisiyara gerek kalmadan gerçekleşir.

4. Her yatırım ürününde olduğu gibi Algo Trading belirli oranda risk barındırır. Getirinizi kısa vadeli değil, en az 3 ay veya yıllık olarak planlamanız risklerden korunma açısından önemlidir.


Benzersiz Teknoloji

Gelişmiş web sitemizde hisse al/sat işlemlerinizi kolayca yapabilir, tüm emirlerinizi hızla iletebilirsiniz. Cep telefonu ve tabletlerinizle de basitlikle işlem yapın, hesaplarınızı yönetin ve piyasa bilgilerine ulaşın. Ata Online ile 24 saat online olun!


 • Yatırım Mühendisliği Yaklaşımı

  Araştırma ekibimizin odaklı ve derinlemesine yaptığı analizlerle doğru zamanda doğru ürüne yatırım yapmanız için size destek oluyoruz. Yatırım fırsatlarını yakalamanız için odaklı ve detaylı araştırmalarımızı, üstün teknolojimizle birleştirdik. Araştırma raporlarımızdan çıkan önerilerimizi, sizin için geliştirdiğimiz servis ve araçlar ile kazanca dönüştürebilirsiniz.

 • Yatırımcı Koçluğu

  Hesabınız açıldığı andan itibaren yatırım yapmanız için sizinle beraber çalışır. Algo Trading konusunda uzman Yatırımcı Koçlarımız sizi ihtiyacınız olduğu her an bilgilendirir ve yönlendirir. Fırsatlar ve riskler konusunda bilgi sunarak yakın destek sağlar.


 • Ürün Çeşitliliği

  Hem hisse hem de vadeli işlemler piyasalarında işlem yapabilir, Algo trading avantajlarını birden fazla üründe değerlendirme fırsatına sahip olursunuz.

 • Kesintisiz İşlem

  Bilgisayar, internet bağlantısı ve kurulumuna gerek kalmadan, işlemleriniz bulut altyapısı ile kesintisiz biçimde gerçekleşir.

 • Düşük Maliyet

  Uygun komisyon ve hizmet ücretleri ile işlem yapabilirsiniz. Komisyon oranlarımız hakkında bilgi almak için Yatırımcı Koçunuz ile görüşebilirsiniz.

Yatırım İçin Neden Ata Yatırım?

 • Yatırımcı Koçu Hizmeti

  Hesabınız açıldığı anda yatırım kararlarınızda size destek olacak bir Yatırım Koçunuz var. Eğitimden, önerilere ve platformlara kadar her konuda birebir yanınızda olur.

 • Hisse Senedi Önerileri

  Piyasa yorumları, şirket seçim önerileri, kısa vadeli al-sat tavsiyeleri alırsınız. Ayrıca belirlediğiniz fiyatlarda otomatik bilgilendirme alabilirsiniz.

 • Her Platformda Kolay İşlem

  Cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan aynı hız ve basitlikle işlem yapabilir, hesaplarınızı yönetebilir ve piyasa bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 • Alt Limit Yok

  Alt limit olmadan işlem yapabilirsiniz.

 • Size Uygun Paket ve Tarifeler

  İhtiyacınıza uygun paket ve tarifeleri seçerek yatırım yapabilirsiniz.