Kısa Vadeli Hisse Al/Sat Önerilerimizle

Kısa Yoldan Borsa Yatırımınıza Yön Verin

  • Hisse senedi yatırımında zor olan borsayı takip etmek ve alım satım kararı verebilmektir.

  • Araştırma ekibimizin teknik analizleri sonucu seçtiği hisse senetleri ve kısa vadeli AL/SAT önerileri ile karar almanızı kolaylaştırıyoruz.

  • Kısa vadede önerileri kazanca çevirebilmeniz için doğru zamanda alıp doğru zamanda satmanıza yardımcı oluyoruz.

  • Önerilerimizin başarı oranı 2 Eylül – 2 Ekim 2019 döneminde %67’dir.

    * Performans tablomuzu görmek için tıklayın.

 

 

YATIRIMA HEMEN BAŞLAYIN!

Yüksek Performans

Önerilerimizin başarı oranı 2 Eylül – 2 Ekim 2019 döneminde %67’dir.

Performans tablomuzu görmek için tıklayın.

Her Yerden İşlem

Kısa vadeli önerilerimiz, SMS ve e-posta yoluyla size ulaşır, dijital platformunuz Ata Online sayesinde evde, ofiste veya yolda yürürken önerileri kolayca değerlendirebilirsiniz.

Zamanlama

Hem kazanç fırsatı oluştuğu anda hem de öneri hedefine ulaştığında, anında bilgilendirilirsiniz.

 

Nasıl Çalışır?

1) Araştırma ekibimiz, piyasada kazanç fırsatları oluştuğu anda onları kısa vadeli al/sat önerilerine dönüştürür.


2) Öneriler size anında SMS ve e-posta yoluyla ulaştırılır. Aynı zamanda, önerilerin “zarar durdurma” ve “hedef değer” seviyelerinde de bilgilendirilirsiniz.


(Örnek: EREGL için AL önerimiz var. Alış: 4.72 – 4.75, Satış: 5.00 / Zarar Durdurma: 4.58 )
(Örnek : EREGL hisse senedine ait Kısa Vadeli Hisse Al-Sat Önerisi hedef değerine ulaşmıştır. Önerimizi %5,93 kâr ile kapatıyoruz.)


3) Size sadece önerileri değerlendirmek kalır, bulunduğunuz yerden Hızlı Emir** ile tek tuşla işleme çevirebilirsiniz.


**Hızlı Emir, mobil uygulama indirmeden ya da web sitesine girmeye gerek kalmadan, sadece bir şifre ile her yerden anında ve güvenle al-sat yapabileceğiniz bir Ata Yatırım ürünüdür. 

Ata Grubu Güvencesinde 25 Yıldan Fazla Hizmet

35'ten fazla şirket ile 4 kıtada 20 binden fazla çalışanıyla Türkiye'nin en büyük gruplarından Ata Grubu bünyesinde yer alan Ata Finans Grubu çeyrek asır üzerindeki tecrübesiyle kalıcı varlık yaratmak için yatırım dünyasında ezber bozuyor. Bu tecrübemizden süzülen yaklaşımımız Yatırım Mühendisliği ile, Ata Grubu'nun temel taşı olan mühendisliği yatırım alanına taşıdık. Ata Yatırım'da işlem yaparken bu deneyimin gücü ve güvenini hissetmenin rahatlığını yaşayın.

Günümüzde çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Ata Şirketler Grubu'nun kökleri 1969 yılında kurulan Seri İnşaat'a kadar uzanmaktadır. Bu şirketin kurulması ile geliştirilen iş felsefeleri günümüzde de grup şirketleri tarafından aktif bir şekilde uygulanmaktadır. Ata İnşaat'ın üç ortağından biri olan Seri İnşaat; Atatürk Barajı ve Hidroelektrik Santralı'nın yapımı gibi çok önemli görevleri üstlenmiştir. Ata Grubu şirketleri günümüzde, Finans, Teknoloji, Gıda, Lojistik, Gayrimenkul Geliştirme, Yapı Malzemeleri Üretimi, Moda, Turizm ve Dış Ticaret gibi çok değişik alanlarda faaliyet göstermektedir.

Bu şirketlerden, TAB Gıda hızlı servis restoran sektörünün lideri olan Burger King'in dünyadaki en büyük Franchisee'si olma özelliğini taşımaktadır. TAB Gıda Burger King, Sbarro, Popeye's ve Arby's markalarının ana Franchisee şirketi, Usta Dönerci markasının ise sahibidir. TAB Gıda ayrıca Çin Halk Cumhuriyeti'nde 900 civarında Burger King restoranı işletmektedir.