YATIRIMDA ÖNCÜ PLATFORM ATA ONLINE

Sektörün köklü şirketi Ata Yatırım’ın üstün hizmet ve araştırmalarına, dijital yatırım platformu Ata Online’ın gelişmiş özellikleri ile zaman ve mekan sınırı olmadan ulaşın, yatırımınızı büyütme yolunda sağlam adımlar atın.

  • Online hesap açılış adımları
  • Uygulama indirmeden kullanılabilen Ata Online Mobil Versiyon
  • Kısa Vadeli Hisse Al/Sat önerileri
  • Her yerden tek tuşla işlem yapabilme özelliği ile Hızlı Emir
  • Portföyünüze özel teknik öneri, rapor ve haberler
  • Alt limitsiz ve ücretsiz, her an, her yerden ulaşabileceğiniz Yatırımcı Koçu hizmeti
  • Süreli Şartlı Emir, Kâr Al/Zarar Durdur gibi Ata Online’a özel gelişmiş emir tipleri
  • Anlık canlı veri - derinlik bilgisi ile grafik ve teknik analiz aracı gibi profesyonel yatırım araçları
  • Gelişmiş arama butonu, her yerden tek tuşla işlem ile kullanıcı dostu işlem platformu

Ve çok daha fazlası tek bir yatırım platformunda.

*Ata Finans Grubu, online işlemler, yurt dışı piyasaları, lot altı işlemler, sosyal yatırım, Hızlı Emir, Algo Trading gibi ürünler başta olmak üzere yenilikçi hizmetler ile sektörün gelişiminde öncü rol oynamıştır.

YATIRIMA HEMEN BAŞLAYIN!

Ata Grubu Güvencesinde 25 Yıldan Fazla Hizmet

35’ten fazla şirket ile 4 kıtada 20 binden fazla çalışanıyla Türkiye’nin en büyük gruplarından Ata Grubu bünyesinde yer alan Ata Finans Grubu çeyrek asır üzerindeki tecrübesiyle kalıcı varlık yaratmak için yatırım dünyasında ezber bozuyor. Bu tecrübemizden süzülen yaklaşımımız Yatırım Mühendisliği ile, Ata Grubu’nun temel taşı olan mühendisliği yatırım alanına taşıdık. Ata Yatırım'da işlem yaparken bu deneyimin gücü ve güvenini hissetmenin rahatlığını yaşayın.

Günümüzde çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Ata Şirketler Grubu’nun kökleri 1969 yılında kurulan Seri İnşaat’a kadar uzanmaktadır. Bu şirketin kurulması ile geliştirilen iş felsefeleri günümüzde de grup şirketleri tarafından aktif bir şekilde uygulanmaktadır. Ata İnşaat’ın üç ortağından biri olan Seri İnşaat; Atatürk Barajı ve Hidroelektrik Santralı’nın yapımı gibi çok önemli görevleri üstlenmiştir. Ata Grubu şirketleri günümüzde, Finans, Teknoloji, Gıda, Lojistik, Gayrimenkul Geliştirme, Yapı Malzemeleri Üretimi, Moda, Turizm ve Dış Ticaret gibi çok değişik alanlarda faaliyet göstermektedir.

Bu şirketlerden, TAB Gıda hızlı servis restoran sektörünün lideri olan Burger King’in dünyadaki en büyük Franchisee’si olma özelliğini taşımaktadır. TAB Gıda Burger King, Sbarro, Popeye’s ve Arby’s markalarının ana Franchisee şirketi, Usta Dönerci markasının ise sahibidir. TAB Gıda ayrıca Çin Halk Cumhuriyeti’nde 900 civarında Burger King restoranı işletmektedir.