Yatırım yapmayı büyütmeyin,
Yatırımlarınızı büyütün!

  • Ücretsiz yatırım hesabınızı hemen açın; yenilikçi yaklaşımımız Yatırım Mühendisliği ve Ata Yatırım'ın dijital platformu Ata Online’ın gelişmiş teknolojisiyle işlem yapmanın rahatlığını yaşayın.
  • Size en uygun yatırım ürününü seçme sürecinizde ücretsiz ve alt limitsiz Yatırımcı Koçluğu hizmetimizden yararlanın.
  • Getiri beklentiniz ve risk tercihinize göre 8 farklı kategoride 1.600'den fazla ürüne yatırım yapın.
  • Detaylı bilgi için formu doldurun, sizi hemen arayalım.

KAYIT OLUŞTUR

Ata Online

Üstün Ata Yatırım teknolojisi ürünü işlem platformumuz Ata Online ile uygulama indirmeden akıllı telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden işlem yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yatırımcı Koçluğu

Hesabınız açıldığı andan itibaren Yatırımcı Koçunuz sizinle. Sizi tanır, takip eder ve bilgilendirir. Yatırımcı Koçunuza dilediğiniz anda doğrudan ulaşabilirsiniz. Herhangi bir yatırım alt limiti olmadan size özel olan bu hizmet tamamen ücretsizdir.

25 yıllık tecrübe

Sermaye piyasalarında 25 yıllık tecrübe sahibi Ata Finans Grubu'nun bünyesinde yer alan Ata Yatırım ile sermaye piyasalarında işlem yapma güvencesi.

25 Yıllık Deneyim, Ücretsiz ‘Yatırımcı Koçu’ Desteği için Ata Yatırım!

Kalıcı varlık yaratmanız için yatırım dünyasında ezber bozuyoruz. Çeyrek asırlık tecrübemizden süzülen yeni yaklaşımımız Yatırım Mühendisliği ile, Ata Holding’in temel taşı olan mühendisliği yatırım alanına taşıdık. Ata Yatırım'da işlem yaparken bu deneyimin gücü ve güvenini hissetmenin rahatlığını yaşayın.

Birikimlerinizin çok değerli olduğunun farkındayız. Yatırım hedeflerinize ve risk beklentilerinize uygun, alt limitsiz bire bir destek alabileceğiniz Yatırımcı Koçunuz bu süreçte her zaman yanınızda. Tamamen ücretsiz olan Yatırımcı Koçluğu hizmeti yalnızca Ata Finans Grubu’nda.