Yatırım yapmayı büyütmeyin,
zamanınızı yatırımla değerlendirin.

  • Online hesap açılış süreci ile ücretsiz yatırım hesabınızı hemen açın; dijital platformumuz Ata Online’ın gelişmiş teknolojisi ile işlem yapmanın rahatlığını yaşayın. Üstelik şimdi hesap açarak 3 ay ücretsiz veri kazanma şansı yakalayın.*

  • Size en uygun yatırım ürününü seçme sürecinizde size özel yatırım danışmanlığı da yapabilecek olan ücretsiz ve alt limitsiz Yatırımcı Koçluğu hizmetimizden yararlanın.

  • Getiri beklentiniz ve risk tercihinize göre, hisse senedi, döviz ve VİOP yorumları, hisse analiz ve hisse senedi önerilerimizden yararlanın, gelişmiş ekranlarımızdan borsa takibi yapın.

  • Detaylı bilgi için formu doldurun, sizi hemen arayalım.

  • 3 adımda hesap açıp işlem yapmaya başlamak için formu doldurduktan sonra devam edin.

*Kampanya koşullarını okumak için tıklayın.

SİZİ ARAYALIM

Eşsiz İşlem Platformu: Ata Online

Üstün Ata Yatırım teknolojisi ürünü işlem platformumuz Ata Online ile uygulama indirmeden akıllı telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya tabletinizden canlı borsa ve piyasaları izleyebilir, tüm portföyünüzü detaylarıyla görüntüleyebilir, işlem yapabilirsiniz.

Ücretsiz Yatırımcı Koçluğu

Hesabınız açıldığı andan itibaren Yatırımcı Koçunuz sizinle. Sizi tanır, takip eder ve bilgilendirir. Yatırımcı Koçunuza dilediğiniz anda doğrudan ulaşabilir veya mesaj bırakabilirsiniz. Size özel ve ücretsiz bu hizmete ek olarak, yatırım danışmanlığı ve bireysel portföy yönetimi hizmeti de alabilirsiniz. Herhangi bir yatırım alt limiti olmadan size özel olan bu yatırım danışmanlığı hizmeti tamamen ücretsizdir.

30 yıla yakın tecrübe

Sermaye piyasalarının öncülerinden, 30 yıla yaklaşan tecrübe sahibi Ata Finans Grubu bünyesinde, fon yönetiminde performansı belgelenmiş Ata Portföy ile birlikte yer alan Ata Yatırım’da işlem yapma güvencesi.

Ata Grubu Güvencesinde 30 Yıla Yaklaşan Dev Tecrübe

35’ten fazla şirket ile 4 kıtada 20 binden fazla çalışanıyla Türkiye’nin en büyük gruplarından Ata Grubu bünyesinde yer alan Ata Finans Grubu çeyrek asır üzerindeki tecrübesiyle kalıcı varlık yaratmak için yatırım dünyasında ezber bozuyor. Bu tecrübemizden süzülen yaklaşımımız Yatırım Mühendisliği ile, Ata Grubu’nun temel taşı olan mühendisliği yatırım alanına taşıdık. Ata Yatırım'da işlem yaparken bu deneyimin gücü ve güvenini hissetmenin rahatlığını yaşayın.

Günümüzde çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Ata Şirketler Grubu’nun kökleri 1969 yılında kurulan Seri İnşaat’a kadar uzanmaktadır. Bu şirketin kurulması ile geliştirilen iş felsefeleri günümüzde de grup şirketleri tarafından aktif bir şekilde uygulanmaktadır. Ata İnşaat’ın üç ortağından biri olan Seri İnşaat; Atatürk Barajı ve Hidroelektrik Santralı’nın yapımı gibi çok önemli görevleri üstlenmiştir. Ata Grubu şirketleri günümüzde, Finans, Teknoloji, Gıda, Lojistik, Gayrimenkul Geliştirme, Yapı Malzemeleri Üretimi, Moda, Turizm ve Dış Ticaret gibi çok değişik alanlarda faaliyet göstermektedir.

Bu şirketlerden, TAB Gıda hızlı servis restoran sektörünün lideri olan Burger King’in dünyadaki en büyük Franchisee’si olma özelliğini taşımaktadır. TAB Gıda Burger King, Sbarro, Popeye’s ve Arby’s markalarının ana Franchisee şirketi, Usta Dönerci markasının ise sahibidir. TAB Gıda ayrıca Çin Halk Cumhuriyeti’nde 900 civarında Burger King restoranı işletmektedir.